PT04578072_6-65 BELEBDA
POLICE

PT04578072_6-65 BELEBDA

Шифра на артикл: 21277
Šifra proizvođača: BELEBDA
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд POLICE
Пол Машки
Боја на паричник Тегет, Црна
Димензија на паричник (cm) 9 X 11
Материјал на паричник Кожа