БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PT2168072_6-1 BALDWIN
POLICE

PT2168072_6-1 BALDWIN

Шифра на артикл: 21273
Šifra proizvođača: BALDWIN
0 МКД
2.390 МКД
2.151 МКД
Заштеда: 239 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд POLICE
Пол Машки
Боја на паричник Црна
Димензија на паричник (cm) 9 X 11
Материјал на паричник Кожа
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Поинт Ретаил Парк, OUTLET Аеродром, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
1.971 МКД
Заштеда 10%
2.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
1.971 МКД
Заштеда 10%
2.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
3.591 МКД
Заштеда 10%
3.990 МКД
Количина: 1