БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PT5238072_6-3 ALDUS
POLICE

PT5238072_6-3 ALDUS

Шифра на артикл: 21272
Šifra proizvođača: ALDUS
0 МКД
2.190 МКД
1.971 МКД
Заштеда: 219 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд POLICE
Пол Машки
Боја на паричник Кафеава
Димензија на паричник (cm) 9 X 11
Материјал на паричник Кожа
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија, Поинт Ретаил Парк, OUTLET Аеродром, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
1.881 МКД
Заштеда 10%
2.090 МКД
Количина: 1