БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PT3068363_5-1 BERRYBLACK
POLICE

PT3068363_5-1 BERRYBLACK

Шифра на артикл: 20314
Šifra proizvođača: BERRYBLACK
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд POLICE
Пол Машки
Боја на паричник Маскирна
Димензија на паричник (cm) 9 X 11
Материјал на паричник Кожа
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
2.790 МКД
Додадено во омилени
2.990 МКД
Додадено во омилени
1.674 МКД
Заштеда 40%
2.790 МКД