БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
PT29710026_5-56 BOSS
PT29710026_5-56 BOSS
PT29710026_5-56 BOSS
PT29710026_5-56 BOSS
PT29710026_5-56 BOSS
PT29710026_5-56 BOSS
PT29710026_5-56 BOSS
PT29710026_5-56 BOSS
PT29710026_5-56 BOSS
PT29710026_5-56 BOSS
POLICE

PT29710026_5-56 BOSS

Шифра на артикл: 20305
Šifra proizvođača: BOSS
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд POLICE
Пол Машки
Попуст Без попуст
Боја на паричник Тегет, Црна
Димензија на паричник (cm) 9 X 11
Материјал на паричник Кожа

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
2.390 МКД
Додадено во омилени
2.090 МКД
Додадено во омилени
2.790 МКД
Додадено во омилени
2.790 МКД