BUY MORE SAVE MORE 10% - 20% - 30%
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА - FREE SHIPPING
S-C57B FLORA
JACQUES LEMANS

S-C57B FLORA

Шифра на артикл: 7096
Šifra proizvođača: FLORA
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд JACQUES LEMANS
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Платно, Сваровски елементи, Челик

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
2.790 МКД
Додадено во омилени
2.290 МКД
Додадено во омилени
2.290 МКД
Додадено во омилени
3.390 МКД
string(0) ""
string(0) ""