SKJ0080040       SEA GLASS
SKAGEN

SKJ0080040 SEA GLASS

Шифра на артикл: 10782
0 МКД
3.790 МКД
3.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Стакло, Челик
Достапност ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, Гостивар, Охрид