SKJ0618791       AGNETHE
SKAGEN

SKJ0618791 AGNETHE

Шифра на артикл: 10525
0 МКД
5.290 МКД
3.174 МКД
Заштеда: 2.116 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Бисер, Челик
Должина на накит 240
Достапност OUTLET Аеродром