БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ0567791 SEA GLASS
SKAGEN

SKJ0567791 SEA GLASS

Шифра на артикл: 10520
Šifra proizvođača: SEA GLASS
0 МКД
5.090 МКД
5.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Стакло, Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 420
Достапност Рамстор, Ул. Македонија, Палма Мол, Тетово Центар, Гостивар, Охрид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
2.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
3.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
2.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
3.390 МКД
Количина: 1