БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ0092040 AGNETHE
SKAGEN

SKJ0092040 AGNETHE

Шифра на артикл: 10508
Šifra proizvođača: AGNETHE
0 МКД
5.790 МКД
5.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Челик
Должина на накит (mm) 240
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Тетово Центар, Куманово, Охрид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22747
3.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22631
1.890 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22577
3.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22573
3.090 МКД
Количина: 1