РАБОТНО ВРЕМЕ ОД 4ти ДО 7ми ЈУНИ
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
БЕЗБЕДНА & БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Во рок од 3 до 5 работни денови за секоја онлајн нарачка

JCRG00010208 JUST GLAM
JUST CAVALLI

JCRG00010208 JUST GLAM

Шифра на артикл: 13129
Šifra proizvođača: JUST GLAM
0 МКД
4.890 МКД
1.467 МКД
Заштеда: 3.423 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен (mm) 18
Достапност OUTLET Аеродром

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""