DX0971040        STACKABLE
DIESEL

DX0971040 STACKABLE

Шифра на артикл: 12984
0 МКД
4.490 МКД
4.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд DIESEL
Пол Машки
Попуст Без попуст
Материјал на накит Кожа, Челик
Боја на накит Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Палма Мол