DX0847040 BEADS
DIESEL

DX0847040 BEADS

Шифра на артикл: 12980
0 МКД
4.090 МКД
4.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд DIESEL
Пол Машки
Попуст Без попуст
Материјал на накит Челик
Боја на накит Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол