DX0202040 DOUBLE DOGTAGS
DIESEL

DX0202040 DOUBLE DOGTAGS

Шифра на артикл: 12979
0 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд DIESEL
Пол Машки
Попуст Без попуст
Материјал на накит Челик
Должина на накит 600
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол