BYM156 SYMPHONIA
BROSWAY

BYM156 SYMPHONIA

Шифра на артикл: 30475
Šifra proizvođača: SYMPHONIA
0 МКД
5.590 МКД
5.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Кристал, Челик
Должина на накит (mm) 450
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
3.690 МКД
Додадено во омилени
5.990 МКД
Додадено во омилени
4.490 МКД
Додадено во омилени
2.490 МКД