JUBR04233JWYGBL56 FLASHING LIGHTS
GUESS

JUBR04233JWYGBL56 FLASHING LIGHTS

Шифра на артикл: 30459
Šifra proizvođača: FLASHING LIGHTS
0 МКД
4.590 МКД
4.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 18
Боја на накит Златна, Сина
Стил Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 30458
4.590 МКД
Додадено во омилени
Прстен 29882
4.490 МКД
Додадено во омилени
Прстен 29884
4.490 МКД
Додадено во омилени
Прстен 26753
6.690 МКД