EGS2435040 EAGLE LOGO
EMPORIO ARMANI

EGS2435040 EAGLE LOGO

Шифра на артикл: 30419
Šifra proizvođača: EAGLE LOGO
0 МКД
11.690 МКД
11.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 180-195
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30636
6.290 МКД
Додадено во омилени
Алка 30639
6.290 МКД
Додадено во омилени
Алка 30641
5.590 МКД
Додадено во омилени
Алка 30588
1.890 МКД