JUBE04252JWYGEMT/U HASHTAG GUESS
GUESS

JUBE04252JWYGEMT/U HASHTAG GUESS

Шифра на артикл: 30452
Šifra proizvođača: HASHTAG GUESS
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 25
Боја на накит Зелена, Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 28368
2.590 МКД