AXG0114040 CLASSIC
ARMANI EXCHANGE

AXG0114040 CLASSIC

Шифра на артикл: 30428
Šifra proizvođača: CLASSIC
0 МКД
6.990 МКД
6.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 220
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30636
6.290 МКД
Додадено во омилени
Алка 30639
6.290 МКД
Додадено во омилени
Алка 30641
5.590 МКД
Додадено во омилени
Алка 30588
1.890 МКД