TDAGB0001801 BAXTER LAKE
TIMBERLAND

TDAGB0001801 BAXTER LAKE

Шифра на артикл: 30253
Šifra proizvođača: BAXTER LAKE
0 МКД
4.790 МКД
4.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд TIMBERLAND
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 185+25
Боја на накит Кафеава, Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Diamond Mall, Гостивар

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30212
4.690 МКД
Додадено во омилени
Алка 30203
3.990 МКД
Додадено во омилени
Алка 30205
3.990 МКД
Додадено во омилени
Алка 28275
2.390 МКД