PEAGN0036401 SPIRIT
POLICE

PEAGN0036401 SPIRIT

Шифра на артикл: 30196
Šifra proizvođača: SPIRIT
0 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 500+50
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Гостивар, Куманово, Охрид

Слични производи

Додадено во омилени
1.890 МКД
Додадено во омилени
2.390 МКД
Додадено во омилени
10.290 МКД
Додадено во омилени
5.790 МКД