JF02578998 505 ICONIC
FOSSIL

JF02578998 505 ICONIC

Шифра на артикл: 12619
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен 17

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Прстен 18638
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
Прстен 18637
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
Прстен 18636
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
Прстен 18635
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД
string(0) ""
string(0) ""