JNCCS-J617 Bold Chain
ROSEFIELD

JNCCS-J617 Bold Chain

Шифра на артикл: 29811
Šifra proizvođača: Bold Chain
0 МКД
3.690 МКД
3.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд ROSEFIELD
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 410, 450
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
4.190 МКД
Додадено во омилени
3.390 МКД
Додадено во омилени
9.490 МКД
Додадено во омилени
7.290 МКД