JCRG01143407 Forward
JUST CAVALLI

JCRG01143407 Forward

Шифра на артикл: 29794
Šifra proizvođača: Forward
0 МКД
5.190 МКД
5.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Метал, Циркони
Дијаметар на прстен (mm) 17,5
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, East Gate Mall, Капитол Мол, Гостивар, Куманово

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 30264
4.890 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30042
2.190 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30043
2.190 МКД
Додадено во омилени
Прстен 29882
4.490 МКД