35000632 DUALITY
35000632 DUALITY
35000632 DUALITY
35000632 DUALITY
35000632 DUALITY
35000632 DUALITY
CALVIN KLEIN

35000632 DUALITY

Шифра на артикл: 29572
Šifra proizvođača: DUALITY
0 МКД
5.790 МКД
5.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 160+25
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Diamond Mall, East Gate Mall, Тетово Центар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 30371
10.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 30266
5.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 30041
2.690 МКД
Додадено во омилени
Алки 29926
4.890 МКД