2040332 ORBE
2040332 ORBE
2040332 ORBE
2040332 ORBE
2040332 ORBE
2040332 ORBE
LACOSTE

2040332 ORBE

Шифра на артикл: 29557
Šifra proizvođača: ORBE
0 МКД
5.590 МКД
5.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд LACOSTE
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 165
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 30371
10.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 30266
5.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 30041
2.690 МКД
Додадено во омилени
Алки 29926
4.890 МКД