1580576 DEVON
HUGO BOSS

1580576 DEVON

Шифра на артикл: 29542
Šifra proizvođača: DEVON
0 МКД
7.890 МКД
7.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд HUGO BOSS
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 610
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
2.990 МКД
Додадено во омилени
6.290 МКД
Додадено во омилени
7.890 МКД
Додадено во омилени
2.390 МКД