1580597M DEVON
HUGO BOSS

1580597M DEVON

Шифра на артикл: 29544
Šifra proizvođača: DEVON
0 МКД
7.890 МКД
7.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд HUGO BOSS
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Должина на накит (mm) 190
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 30069
2.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 29625
6.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 29575
8.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 29546
5.890 МКД