JBPRG-J809 Row stone
ROSEFIELD

JBPRG-J809 Row stone

Шифра на артикл: 29435
Šifra proizvođača: Row stone
0 МКД
2.390 МКД
2.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд ROSEFIELD
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 165-195
Боја на накит Златна, Розева
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 30447
4.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 30433
4.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 23763
3.690 МКД