ESRG23022LYG 58 BOLD
ESPRIT

ESRG23022LYG 58 BOLD

Шифра на артикл: 29372
Šifra proizvođača: BOLD
0 МКД
3.090 МКД
3.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд ESPRIT
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен (mm) 18,5
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 29794
5.190 МКД
Додадено во омилени
Прстен 29795
5.190 МКД
Додадено во омилени
Прстен 29579
5.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 29578
5.790 МКД