PE-Silver-1D
ROSEFIELD

PE-Silver-1D

Шифра на артикл: 29061
0 МКД
890 МКД
801 МКД
Заштеда: 89 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзок
Бренд ROSEFIELD
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 9
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен
Достапност Скопје Сити Мол

Слични производи

Додадено во омилени
801 МКД
Заштеда 10%
890 МКД
Додадено во омилени
801 МКД
Заштеда 10%
890 МКД
Додадено во омилени
623 МКД
Заштеда 30%
890 МКД
Додадено во омилени
801 МКД
Заштеда 10%
890 МКД