DX1470040 STEEL
DIESEL

DX1470040 STEEL

Шифра на артикл: 28995
Šifra proizvođača: STEEL
0 МКД
9.190 МКД
8.271 МКД
Заштеда: 919 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд DIESEL
Пол Машки
Материјал на накит Емајл, Челик
Должина на накит (mm) 400+100
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
4.221 МКД
Заштеда 10%
4.690 МКД
Додадено во омилени
4.221 МКД
Заштеда 10%
4.690 МКД
Додадено во омилени
3.591 МКД
Заштеда 10%
3.990 МКД
Додадено во омилени
3.591 МКД
Заштеда 10%
3.990 МКД