JF04582710 HERITAGE
FOSSIL

JF04582710 HERITAGE

Шифра на артикл: 28987
Šifra proizvođača: HERITAGE
0 МКД
5.790 МКД
5.211 МКД
Заштеда: 579 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 400+50
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, Diamond Mall, Капитол Мол, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
3.051 МКД
Заштеда 10%
3.390 МКД
Додадено во омилени
3.771 МКД
Заштеда 10%
4.190 МКД
Додадено во омилени
3.771 МКД
Заштеда 10%
4.190 МКД
Додадено во омилени
2.691 МКД
Заштеда 10%
2.990 МКД