ESRG23020LSI 58
ESPRIT

ESRG23020LSI 58

Шифра на артикл: 28861
0 МКД
2.490 МКД
2.241 МКД
Заштеда: 249 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд ESPRIT
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, East Gate Mall, Гостивар

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 29009
3.321 МКД
Заштеда 10%
3.690 МКД
Додадено во омилени
Прстен 29004
5.391 МКД
Заштеда 10%
5.990 МКД
Додадено во омилени
Прстен 29010
3.321 МКД
Заштеда 10%
3.690 МКД
Додадено во омилени
Прстен 29003
5.391 МКД
Заштеда 10%
5.990 МКД