ESNL23154LSI FALLING STAR
ESPRIT

ESNL23154LSI FALLING STAR

Шифра на артикл: 28871
Šifra proizvođača: FALLING STAR
0 МКД
4.290 МКД
3.861 МКД
Заштеда: 429 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд ESPRIT
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 500
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Палма Мол, East Gate Mall, Куманово

Слични производи

Додадено во омилени
3.231 МКД
Заштеда 10%
3.590 МКД
Додадено во омилени
3.051 МКД
Заштеда 10%
3.390 МКД
Додадено во омилени
3.771 МКД
Заштеда 10%
4.190 МКД
Додадено во омилени
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД