ESCO23163LYG CHUNKY COLOR
ESPRIT

ESCO23163LYG CHUNKY COLOR

Шифра на артикл: 28867
Šifra proizvođača: CHUNKY COLOR
0 МКД
3.090 МКД
2.781 МКД
Заштеда: 309 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд ESPRIT
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на обетки (mm) 26
Боја на накит Златна
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 29627
8.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29606
3.231 МКД
Заштеда 10%
3.590 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29604
3.501 МКД
Заштеда 10%
3.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29612
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД