ESNL23041LSI LINKED
ESPRIT

ESNL23041LSI LINKED

Шифра на артикл: 28873
Šifra proizvođača: LINKED
0 МКД
3.690 МКД
3.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд ESPRIT
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 500
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Тетово Центар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
7.090 МКД
Додадено во омилени
7.090 МКД
Додадено во омилени
3.590 МКД
Додадено во омилени
3.390 МКД