ESCO23010LSI BOLD
ESPRIT

ESCO23010LSI BOLD

Шифра на артикл: 28854
Šifra proizvođača: BOLD
0 МКД
1.890 МКД
1.701 МКД
Заштеда: 189 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд ESPRIT
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на обетки (mm) 23
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Гостивар, Куманово

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 29611
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29612
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29605
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29587
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД