ESRG23005LSI 58 BOLD
ESPRIT

ESRG23005LSI 58 BOLD

Шифра на артикл: 28859
Šifra proizvođača: BOLD
0 МКД
4.290 МКД
4.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд ESPRIT
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен (mm) 18,5
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Палма Мол, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 28858
4.290 МКД
Додадено во омилени
Прстен 26500
4.490 МКД
Додадено во омилени
Прстен 26499
4.490 МКД
Додадено во омилени
Прстен 26498
3.690 МКД