ESBR23132LYG SHAPES
ESPRIT

ESBR23132LYG SHAPES

Шифра на артикл: 28883
Šifra proizvođača: SHAPES
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд ESPRIT
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 200
Боја на накит Златна, Повеќе бои
Стил Елегантен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 25312
2.574 МКД
Заштеда 40%
4.290 МКД