35000533 ETHEREAL METALS
CALVIN KLEIN

35000533 ETHEREAL METALS

Шифра на артикл: 28628
Šifra proizvođača: ETHEREAL METALS
0 МКД
7.290 МКД
6.561 МКД
Заштеда: 729 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 30
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Гостивар

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 29605
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29587
2.511 МКД
Заштеда 10%
2.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29495
1.611 МКД
Заштеда 10%
1.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29411
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД