35000534 ETHEREAL METALS
CALVIN KLEIN

35000534 ETHEREAL METALS

Шифра на артикл: 28631
Šifra proizvođača: ETHEREAL METALS
0 МКД
7.990 МКД
7.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 30
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 29588
2.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29597
3.390 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29434
2.590 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29415
2.390 МКД