LS2310-4/2 URBAN WOMAN
LOTUS

LS2310-4/2 URBAN WOMAN

Шифра на артикл: 28455
Šifra proizvođača: URBAN WOMAN
0 МКД
1.490 МКД
1.341 МКД
Заштеда: 149 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд LOTUS
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на обетки (mm) 17
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Капитол Мол, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 29001
6.021 МКД
Заштеда 10%
6.690 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29011
5.391 МКД
Заштеда 10%
5.990 МКД
Додадено во омилени
Обетки 29002
4.041 МКД
Заштеда 10%
4.490 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28913
4.401 МКД
Заштеда 10%
4.890 МКД