LS2310-4/1 URBAN WOMAN
LOTUS

LS2310-4/1 URBAN WOMAN

Шифра на артикл: 28454
Šifra proizvođača: URBAN WOMAN
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд LOTUS
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на обетки (mm) 17
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 28854
1.701 МКД
Заштеда 10%
1.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28851
1.161 МКД
Заштеда 10%
1.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28769
1.881 МКД
Заштеда 10%
2.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28609
4.401 МКД
Заштеда 10%
4.890 МКД