DX1457931 STEEL
DX1457931 STEEL
DX1457931 STEEL
DX1457931 STEEL
DX1457931 STEEL
DX1457931 STEEL
DIESEL

DX1457931 STEEL

Шифра на артикл: 28407
Šifra proizvođača: STEEL
0 МКД
5.890 МКД
5.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд DIESEL
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 225
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30069
2.990 МКД
Додадено во омилени
Алка 29625
6.590 МКД
Додадено во омилени
Алка 29575
8.790 МКД
Додадено во омилени
Алка 29544
7.890 МКД