JF04558040 JEWELRY
FOSSIL

JF04558040 JEWELRY

Шифра на артикл: 28411
Šifra proizvođača: JEWELRY
0 МКД
5.690 МКД
5.121 МКД
Заштеда: 569 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд FOSSIL
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 185
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 28991
5.211 МКД
Заштеда 10%
5.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 28994
7.731 МКД
Заштеда 10%
8.590 МКД
Додадено во омилени
Алки 28996
4.761 МКД
Заштеда 10%
5.290 МКД
Додадено во омилени
Алки 28993
4.491 МКД
Заштеда 10%
4.990 МКД