DX1446040 STEEL
DIESEL

DX1446040 STEEL

Шифра на артикл: 28406
Šifra proizvođača: STEEL
0 МКД
7.890 МКД
7.101 МКД
Заштеда: 789 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд DIESEL
Пол Машки
Материјал на накит Емајл, Челик
Должина на накит (mm) 400+50
Боја на накит Сребрена, Црвена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
4.123 МКД
Заштеда 30%
5.890 МКД