SAWZ08 TORCHON
MORELLATO

SAWZ08 TORCHON

Шифра на артикл: 28263
Šifra proizvođača: TORCHON
0 МКД
2.390 МКД
2.151 МКД
Заштеда: 239 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 160+30
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 29056
1.791 МКД
Заштеда 10%
1.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 28625
6.561 МКД
Заштеда 10%
7.290 МКД
Додадено во омилени
Алки 28514
4.041 МКД
Заштеда 10%
4.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 28115
1.881 МКД
Заштеда 10%
2.090 МКД