SZV116 ENERGY
SECTOR

SZV116 ENERGY

Шифра на артикл: 28272
Šifra proizvođača: ENERGY
0 МКД
2.790 МКД
2.511 МКД
Заштеда: 279 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 210
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Куманово, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 28869
2.241 МКД
Заштеда 10%
2.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 28669
4.221 МКД
Заштеда 10%
4.690 МКД
Додадено во омилени
Алки 28655
3.051 МКД
Заштеда 10%
3.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 28660
4.221 МКД
Заштеда 10%
4.690 МКД