JCER01653400 Bolsena
JUST CAVALLI

JCER01653400 Bolsena

Шифра на артикл: 28170
Šifra proizvođača: Bolsena
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Метал, Циркони
Должина на накит (mm) 18
Боја на накит Златна, Црна
Стил Елегантен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 28614
6.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28014
4.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 26111
4.190 МКД